Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Fizjoterapia Częstochowa

9289
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

2+2+6=
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: śląskie
Firma: Zespół Szkolno-Przedszkolny „Czyż”
Powiat: m. Częstochowa
Miasto: Częstochowa
Kod pocztowy: 42-280
Ulica: ul. Rzepakowa 18
Telefon: 507 092 875
Strona www: http://www.czyz.edu.pl/
   
dodano: 2017.05.30
ważne do: 2017.08.28
wyświetleń: 64

Szczegóły oferty:

Terapeutyczny Zespół Szkolno-Przedszkolny „Czyż” w Częstochowie zaprasza do skorzystania z profesjonalnej rehabilitacji i fizjoterapii w naszym ośrodku. Każdy bez względu na wiek oraz miejsce zamieszkania może podjąć kroki, ku lepszemu zdrowiu z nami, w naszym ośrodku.
Co oferujemy?
Jesteśmy zespołem specjalistów, terapię prowadzimy zawsze w sposób kompleksowy, pracujemy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu lekkim, umiarkowanym i znacznym, niesłyszącymi, słabosłyszącymi, niewidomymi, słabowidzącymi oraz z dziećmi z niepełnosprawnością ruchową (w tym z afazją), z autyzmem i pokrewnymi zaburzeniami (w tym z zespołem Aspergera) i z niepełnosprawnościami sprzężonymi.
Kluczową kwestią są dla nas postępy naszych podopiecznych, dlatego stale monitorujemy ich pracę i osiągnięcia, dobieramy najlepsze metody terapeutyczne, diagnozujemy problemy.

Szkoła specjalna Czyż zaprasza rodziców i dzieci z różnych miejsc, do bezpłatnej kameralnej i nowoczesnej placówki po lepszą przyszłość dla swoich dzieci. Wspieramy rozwój dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego.
Dostrzegamy indywidualne potrzeby naszych podopiecznych i dostosowujemy do nich naszą ofertę, tworzymy przyjazną, bezstresową atmosferę, pracujemy przez cały rok, w każdy dzień tygodnia, od rana do wieczora.

OFERUJEMY DOWÓZ!
Zapraszamy do kontaktu aby omówić szczegóły, czekamy na Was i jesteśmy po to by pomagać.

Reklama
Centraltech TPC Sp. z o.o.