Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Agencja Detektywistyczna - ATUT

14033
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

5x5=
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: dolnośląskie
Firma: Agencja Detektywistyczna ATUT 
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Oława
Kod pocztowy: 55-200
Ulica: Oława
Telefon: 605995350
Strona www: http://atutdetektyw.pl/
   
dodano: 2018.07.30
ważne do: 2018.10.28
wyświetleń: 48

Szczegóły oferty:

Rozważasz czy współmałżonek jest Ci oddany? Niepokoisz się, że Twoje dziecko obraca się w złym towarzystwie? Masz wrażenie, że ktoś Cię śledzi? Jesteś w trudnej sytuacji prywatnej lub zawodowej i szukasz pomocy? Gdy zwyczajne sposoby zawiodły, to wsparcia chętnie zapewni Ci agencja detektywistyczna ATUT.

 

Jesteśmy autoryzowanym agencją, realizującym czynności detektywistyczne na terenie całej Polski. Świadczymy szeroki wachlarz usług. Zbieramy dane, które mogą być wykorzystane w postępowaniu dowodowym w różnych sprawach karnych, cywilnych oraz spadkowych. Trudnimy się również poszukiwaniem zagubionych osób, a także zaginionego lub skradzionego dobytku. Kontrolujemy, jak Twoja niania, gospodyni domowa, czy opiekunka radzi sobie w pracy. Rozpoznajemy czy Twoje dziecko nie ma problemów z rówieśnikami i nałogami. W sprawach zawodowych sprawdzamy kandydatów na przyszłych pracowników, ich przeszłość prawną, kontakty biznesowe oraz sposób i jakość pracy. Odszukamy wszystkie wzmianki na temat nieuczciwej konkurencji, partnerów biznesowych, czy też według zlecenia przeprowadzimy dochodzenie związane z Twoim przedsiębiorstwem czy miejscem pracy.

 

Kooperujemy z grupą doświadczonych policjantów, prawników i detektywów. Działamy dyskretnie, prawnie i rzetelnie. Używamy specjalistycznego sprzętu, zaawansowanych technicznie i elektronicznie urządzeń do obserwacji. Wykrywamy podsłuchy oraz inwigilację audiowizualną w mieszkaniach, samochodach i komputerach. Stosujemy różne  formy wywiadu kryminalnego. Zachowujemy w tajemnicy wszelkie informacje o Zleceniodawcy, a także o prowadzonym przypadku.Wszystkie materiały zgromadzonych podczas prowadzonych czynności detektywistycznych oddajemy Zleceniodawcy wraz z pisemnym relacją.  Prowadzimy szereg czynności, by dowody były jasne i przemawiały na korzyść naszego klienta, jeśli zostaną wykorzystane w postępowaniu dowodowym. Detektyw może także wystąpić w sądzie, jako świadek.

 

Wiemy, że każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia, dlatego nasi klienci doceniają nas za profesjonalizm, szybkość a także elegancję w wypełnianiu zleceń.  Każdy klient jest dla nas ważny. Każde zlecenie jest dla nas istotne. Zadzwoń lub napisz, pomożemy.

Reklama
Centraltech TPC Sp. z o.o.