Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Taśmy LED - zapraszamy do sklepu Polski LED!

10631
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

5x5=
Odpowiedź na powyższe pytanie:

Województwo: dolnośląskie
Firma: Polski LED
Powiat: m. Wrocław
Miasto: Wrocław
Strona www: https://polskiled.com.pl/produkty/zrodla-swiatla/tasmy-led-12v-prof,2,3402
   
dodano: 2017.09.25
ważne do: 2018.12.19
wyświetleń: 22

Szczegóły oferty:

Oświetlenie led z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością. Nie można się temu dziwić, wszak nie ma lepszego i bardziej oszczędnego źródła światła. Taśmy led odnajdują szerokie zastosowanie. Są wyjątkowo łatwe w montażu i niezwykle funkcjonalne. Przy ich pomocy można stworzyć efektowne aranżacje świetlne, nawet w miejscach trudno dostępnych, gdzie inne rodzaje oświetlenia się nie sprawdzają.
W naszym sklepie internetowym proponujemy oprawy led, żarówki, taśmy oraz inne akcesoria stosujące najnowocześniejsze technologie. W naszym asortymencie odnajdują się dodatkowo naświetlacze led zapewniające doskonałej jakości, mocne źródło światła, przy równoczesnym niskim koszcie eksploatacji. Idealnie sprawdzają się jako zewnętrzne oświetlenie posesji czy też ogrodu. Znajdują także zastosowanie przy oświetleniu ulic, parków, jak również przy tworzeniu dekoracyjnych kompozycji świetlnych.
W naszym sklepie każdy klient znajdzie najwyższej jakości towary na miarę swoich potrzeb i w niebywale atrakcyjnych cenach.

Reklama
Centraltech TPC Sp. z o.o.